Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради

Свято у Центрі реабілітації «Родинний затишок» - «Її Величність – жінка»

6 березня 2017 року у Центрі реабілітації «Родинний затишок»  святкували жіноче свято.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення  Валентина Костенецька та  директор Центру Антоніна Корчинська привітали усіх дівчат, жінок з святом весни та святом Жінки, побажали усім міцного здоров’я, великого щастя, натхнення, гарного настрою та мирного блакитного неба.

Розважальна програма  включала в себе різноманітні танцювальні виступи  та конкурси, в яких підопічні Центру з задоволенням приймали активну участь, розповідали вірші та співали пісні, а особливим подарунком був танок «хіп-хоп» у виконанні хлопців, присвячений нашим чарівним дівчатам.         На закінчення святкової програми для молодих осіб з обмеженими можливостями було проведено святкову дискотеку та солодкий стіл.

Свято було дуже цікаве, веселе  та яскраве, але водночас із краплинкою смутку в очах метерів… Адже кожна молода мама, мріяла народити здорову повноцінну дитину та сталося інакше, Господь розпорядився по-своєму.  Центр «Родинний затишок» став тим місцем у м. Хмельницький, де саме ці «не здорові дорослі діти» відчувають себе по-справжньому щасливими, а їхні матері мають можливість жити повноцінним життям.

 

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.