Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Свято у Центрі реабілітації «Родинний затишок» - «Її Величність – жінка»

6 березня 2017 року у Центрі реабілітації «Родинний затишок»  святкували жіноче свято.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення  Валентина Костенецька та  директор Центру Антоніна Корчинська привітали усіх дівчат, жінок з святом весни та святом Жінки, побажали усім міцного здоров’я, великого щастя, натхнення, гарного настрою та мирного блакитного неба.

Розважальна програма  включала в себе різноманітні танцювальні виступи  та конкурси, в яких підопічні Центру з задоволенням приймали активну участь, розповідали вірші та співали пісні, а особливим подарунком був танок «хіп-хоп» у виконанні хлопців, присвячений нашим чарівним дівчатам.         На закінчення святкової програми для молодих осіб з обмеженими можливостями було проведено святкову дискотеку та солодкий стіл.

Свято було дуже цікаве, веселе  та яскраве, але водночас із краплинкою смутку в очах метерів… Адже кожна молода мама, мріяла народити здорову повноцінну дитину та сталося інакше, Господь розпорядився по-своєму.  Центр «Родинний затишок» став тим місцем у м. Хмельницький, де саме ці «не здорові дорослі діти» відчувають себе по-справжньому щасливими, а їхні матері мають можливість жити повноцінним життям.

 

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.