Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради

Святкове дійство у РЦ «Родинний затишок»

01.06.2017 року за підтримки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, в Центрі реабілітації було проведено святковий захід, а саме театралізовану лялькову виставу «Хитра Кизя».

Студенти факультету дошкільної освіти разом з керівником народного аматорського колективу «Подільські музиканти» Пазій С.В. та концертмейстром Радецьким О.А. завітали до Центру та подарували підопічним гарне святкове дійство з яскравими сценічними костюмами, декораціями, живою музикою та професійною постановкою. А студенти групи ПО-62 разом із куратором групи Повзун В.Е. ще й організували майстер-клас із малювання для молоді з обмеженими можливостями Центру.

Підопічні Центру – особи із порушеннями інтелекту, як ніхто інший щиро радіють гостям, їм подобаються нові люди, нові емоції та нові враження. А святкові заходи із яскравими костюмами та веселими забавами – це і є ті позитивні враження які, мабуть, мають лікувальний ефект для підопічних Центру.

Свято пройшло надзвичайно жваво, весело та позитивно. Студенти представили підопічним Центру пісні польською, циганською мовою, а також мовою іврит, різноманітні танці та веселі розваги.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.