Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради

Національна "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Національна "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

    Громадська організація "Ла Страда-Україна" - одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи  захисту прав та інтересів дитини.
   ГО  "Ла Страда-Україна" має –річний досвід організації роботи Національних "гарячих" ліній. Досить часто, саме "гарячі" лінії є одним із першочергових ресурсів для громадян в отриманні допомоги: інформаційної, психологічної та правової.
   На базі ГО  "Ла Страда-Україна" функціонує дві "гарячі" лінії:
1. Національна дитяча "гаряча" лінія, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 116 111 (з мобільних). Лінія працює по будням з 12.00 до 20.00 та в суботу – з 12.00 до 16.00.
2. Національна "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 335 (зі стаціонарного телефону) за безкоштовним коротким номером 386 (з мобільних – діє до 24.11.2017р.). Лінія працює цілодобово.
З 25 листопада 2017 року Національна "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації переходить на новий загальноєвропейський номер 116 123. Даний номер є безкоштовним з мобільних телефонів.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.