Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради

Про сприяння в реалізації проекту щодо сприяння відбудови та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні

   Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує черговий етап проекту підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до вразливих категорій населення.

   В рамках цього етапу проекту МОМ охопить тренінгами 1850 осіб, із яких, як очікується, 950 учасників отримають гранти на професійні курси чи обладнання розміром до EUR 2150.

   Для участі у цьому проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, місцеві мешканці, учасники бойових дій, особи, які належать до уразливих категорій населення, віком від 18 до 60 років.

   На території Хмельницької області партнером МОМ з реалізації вище зазначеного проекту є ГО «Подільська правова ліга» (відповідальна особа від НГО – Рачок Роман Володимирович, контактний телефон 0972728242).

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.