Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради

Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня 2017 року в нашій державі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Зазвичай таких людей називають людьми із особливими потребами. Однак попри свої недуги - привязаність до візка, відсутність слуху чи зору - вони демонструють світові свої надможливості і стають для абсолютно здорових громадян прикладом мужності та рішучості зайняти активну життєву позицію. Такий приклад можна було побачити 01.12.2017 року у Хмельницькій обласній філармонії, де відбувся святковий концерт приурочений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

          Фахівці разом з підопічними Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень ”Родинний затишок” також прийняли активну участь у святковій програмі, представивши для публіки два таночки ”Український” та “Янголи”.

          А ще в рамках багаторічної співпраці  Центру реабілітації,  фахівців та підопічних Центру було запрошено на святковий захід та включено у святкову концертну програму Хмельницької спеціалізованої школи №32. Наші підопічні люблять приймати гостей та ходити у гості, знайомитися з новими людьми, дружити, спілкуватися та презентувати щоразу все нові і нові навички, які їм прививають фахівці Центру. Такі зустрічі дозволяють ще раз наповнити життя людей з порушенням інтелекту живими, яскравими та незабутніми емоціями, які мають справді лікувальне для них значення.

        У теплій, затишній атмосфері свята, наші підопічні  відчули себе справжніми артистами на великій сцені та отримали масу позитивних емоцій та вражень, а ми – фахівці, ще раз усвідомили яку велику і потрібну справу ми робимо. Адже директор Центру реабілітації Родинний затишок А.Корчинська щоразу наголошує, що  людина живе лише один раз, і так хочеться залишити добрий слід на згадку про себе. І щоб не сталося в житті у кожного з нас, давайте завжди пам’ятайте, що ми живемо на планеті Земля і носимо ім’я Людина. А людина починається з добра. І творити добро – значить бути щасливим.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.